Sağlığa Faydalı Bilgiler

Göbek-karın yağları eriten doğal yöntemler

07.12.2017
208
Göbek-karın yağları eriten doğal yöntemler

Kadınlar aynaya bakarken ilk karınlarına önem vermektedirler. Bu nüans araştırmalar sırasında ortaya çıktı. Anlaşıldı ki, her kadının karın-göbek bölgesindeki fazla yağlardan rahatsızlık duyuyorlar. Bu nedenle karın yağlarını ve kilolarını eritmek için ise birçok yöntem deniyorlar.

Göbek-karın yağları eriten doğal yöntemler:

-Yemeklerden önce elma sirkesi içerseniz iştahınız kapanır ve daha erken doyarak az kalori alırsınız. Not edelim ki, mide hastalarına sirke tavsiye edilemez.

-Yağ eriten gıdaların arasında olan sarımsağı gece yatmadan önce bir bardak su ile ilaç gibi içebilirsiniz. Bu, kısa sürede göbek çevresinde olan fazla yağlardan ve kilolardan sizi kurtaracaktır.

-Karaciğerdeki yağlanma nedeniyle tüm kilolar göbek bölümde toplanır. Dolayısıyla karın yağlarını eritmek için ilk olarak karaciğer temizlenmelidir. Bunun için sabahları ılık suya yarım limonun suyunu ekleyip içseniz, bu organınızı temizlenmeye başlar. Bununla da fazla kilolar sizi terk edecek.

-Yeşil çay en etkili besinlerden sayılır. Özellikle yemeklerden sonra kullanırsanız, daha fazla etki elde edebilirsiniz. Etkisini artırmak için biri kaç damla limon suyu ekleyebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.