Sağlığa Faydalı Bilgiler

Kanseri tedavi eden karışım-reçete tarifi

Kanseri tedavi eden karışım-reçete tarifi

Birçok kişiye göre Rus bilim adamı Profesör Hristo Mermeski’nin hazırladığı çarpıcı reçete kanser hastalığının tedavisi için devrim niteliğinde bir ilaçtır. O iddia ediyor ki, bu tarif sayesinde birçok kanser hastası kanserden iyileşiyor

Doğal malzemelerle hazırlanan mucizevi tarifin bileşimi biyolojik aktif maddeler, proteinler, mineral tuzlar, vitaminler ve bitkisel yağlarla zenginleştirilmiştir. Rus bilim adamı Profesör Hristo Mermeski’nin sözlerine göre, reçete kanser tümörlerinin giderilmesinde etkili sonuçlar gösteriyor.

Rus Bilim Adamından Kanseri Yenecek İnanılmaz Reçete İçin Malzemeler:

  • 400 gr taze ceviz
  • 400 gr filizlendirilmiş buğday (yeşil renk)
  • 1 kg gerçek bal
  • 12 diş taze sarımsak
  • 15 adet taze limon

Rus Bilim Adamından Kanseri Yenecek İnanılmaz Reçetenin Hazırlanışı:

400 gram buğdayı cam kaba döküp üzerini tam örtene kadar su ekleyin. Bir gece bu şekilde bekledikten sonra suyu süzün ve onları yeniden durulayın. Buğdayları bir kaba serip 24 saat boyunca kalmasını bekleyin. Buğday filizleri uzunluğu 1-2 mm olmalıdır.

5 adet limonu, sarımsak, ceviz ve buğdayı ezip onları dikkatle karıştırın. Kalan 10 adet limonun suyunu sıkıp taze meyve suyu hazırlayıp reçeteyle karıştırın. Doğru bir kıvam elde edene kadar onları karıştırmaya devam edin.

Tahta kaşıkla bir çorba kaşığı bal ekleyin. Bu karışımı yaklaşık 3 gün buzdolabında saklayın. 3 gün sonra ise bunu kullanabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam yemeğine 30 dakika kala bu karışımdan bir çay kaşığı yutun. Kanser hastalığının tedavisi içinse her iki saatte bir 1-2 çay kaşığı yutmak gerekir.

Bu büyüleyici kanseri yok eden karışım reçetesi uzun ve sağlıklı yaşama garanti eder. Bu karışım gençliği koruyup vücudu sağlıklı tutuyor ve kanseri tedavi ediyor!

BENZER YAZILAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.