Sağlığa Faydalı Bilgiler

Sarımsak ve sütle hazırlanan Hintlilerin gençlik-ölümsüzlük iksiri

05.07.2018
576
Sarımsak ve sütle hazırlanan Hintlilerin gençlik-ölümsüzlük iksiri

Çok eski zamanlardan beri dünyaca ünlü tabipler ömrü uzatmak, yaşlanmayı önlemek, yaşlılık dönemde bile kendini zinde hissetmek için doğal araçlardan organizmaya mucizevi etki gösteren çeşitli cevherler, iksirler, içecekler hazırlardılar.

Yüzyılların denemesinden olumlu etkileri ortaya çıkan bu araçlardan günümüzde de halk tıbbında yaygın olarak kullanılmaktadır. Sarımsak ve sütle hazırlanan Hintlilerin gençlik-ölümsüzlük iksiri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Hindistan’da bu iksiri  “Ölümsüzlük iksiri” diye adlandırırlar. Hazırlanması çok kolay ve ucuza mal olan bu iksir herkes için uygundur. Çünkü iksirin hazırlanması için toplam iki üründen yani sarımsak ve süt kullanılır ki, bu da herkes için erişilebilir olan malzemelerdir.

Hintlilerin gençlik-ölümsüzlük iksiri nasıl hazırlanır?

200 gram süt ateşin üzerinde kaynatılır. Süt kaynayana kadar 2-3 diş sarımsak temizlenerek mini mini doğratılır. Süt kaynadığında doğranmış sarımsaklar süte eklenir ve hemen ateşin üstünden alınır. 15-20 dakika geçtikten sonra gençlik iksiriniz içmeye hazır duruma gelmiştir.

Ölümsüzlük-gençlik İksiri hazırlarken kullanacağınız sütün taze ve doğal olması gerekir.

Uzun ömür iksiri haftada bir kez 1 bardak kabul edilir ve her defasında yenisi hazırlanır. Yani bir defada 2-3 seferlik iksir hazırlamak doğru değil.

Uzun ömür iksirinin vücuda etkisini daha da etkili olması için yaz ve sonbahar mevsimlerinde kabul edilmesi tavsiye olunur ve uzun süre boyunca devam edilmeli.

Birkaç tüketimden sonra iksirin mucizevi etkisi artık kendini göstermeye başlar. Vücudun hastalıklara karşı direnci artar, organizmada yenilenme süreçleri başlar, gözle görülür derecede zindelik hissedilir, kan basıncı normalleşir, kalp-damar sisteminin etkinliği ve kan dolaşımı artar,  damarlarda oluşan tıkanıklar önlenir, vücuttaki zararlı maddeleri dışarı atılır.

Eğer siz de her yaşta kendinizi zinde ve sağlıklı hissetmek istiyorsanız, Hinduların mucizevi gençlik iksiri kullanın. Bu gençlik Hint iksiri hazırlarken ne çok zaman ister ne de büyük bir masraf ister. Bunu karşılığında ise vücudunuza sağlık vaat ediyor.

// BENZER Konular:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.