Sağlığa Faydalı Bilgiler

Her hastalığa şifa olan iksir tarifi

23.11.2018
369
Her hastalığa şifa olan iksir tarifi

Her bir evin mutfağında rastlanan, günlük kullandığımız ürünlerden sağlık iksirini hazırlamanın mümkün olduğunu biliyor musunuz? Mucizevi içecek tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Elma Sirkesi Bal Sarımsak Karışımının Mucizevi Faydaları

Gerekli ürünler: 1 bardak % 4-5-li elma sirkesi, 1 bardak doğal bal ve 10 diş sarımsak

Hazırlanışı: Sarımsağı kabuğundan temizleyin ve komple halde bal ve sirke ile karıştırın. Karışımı 2 hafta karanlık odada tutun. Sonra oluşan karışımı cam kavanoza dökerek kapağını kapatın ve buzdolabında saklayın.

Kullanımı: Karışımı aç karnına 2 günde bir yemek kaşığı olmak üzere çay veya su ile kabul edin. Sadece 15 dakika sonra yemek yiyebilirsiniz.

Faydaları: Bu 3 ürün birlikte birçok hastalıklarla mücadelede etkin sonuç gösteriyor. Hipertansiyon, artrit, astım, iktidarsızlığa, kısırlık, hatta onkolojik hastalıkların önünü bu içecek ile almak mümkündür. Sunduğumuz tedavi iksirin mucizevi etkisi ise onun bağışıklığın yükseltmesi ve “kötü” kolesterolü azaltması ile açıklanmıştır. Bu karışımı kabul eden hastaların çoğunda 2 haftadan sonra sağlıklarında iyileşme gözlenir. Bu Karışımın insan organizmasına hiçbir zararı olmadığından sağlıklı insanlar da rahatlıkla kabul edebilirler. Kışın kapıda olduğunu düşünürsek organizmayı güçlendirmenin asıl zamanı diyebiliriz.

// BENZER Konular:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.